Fraud Blocker

Kup wybrany interfejs Synergy Core i odbierz prezenty warte 12000PLN

01-10-2021

Kup wybrany interfejs Synergy Core i odbierz DARMOWY mikrofon modelujący Edge Solo, pakiet doskonałych wtyczek wraz z AFX2DAW oraz pełną wersję Bitwig Studio DAW!

Jesień to dobry moment na wyciszenie po letnim sezonie koncertowym i skupienie się na pracy studyjnej. Jeżeli już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad rozbudową swojej pracowni, a jednocześnie chcesz wskoczyć na wyższy stopień muzycznej produkcji i dać się wreszcie poznać dzięki profesjonalnie brzmiącym nagraniom i miksom, to wraz z firmą Antelope Audio mamy coś dla Ciebie.

Decydując się na zakup jednego z wybranych interfejsów z serii Synergy Core, otrzymasz zestaw prezentów wart aż 12000PLN! Mamy dla Ciebie DARMOWY mikrofon modelujący Edge Solo, wraz z dedykowanymi emulacjami klasycznych pojemnościówek, pakiet profesjonalnie brzmiących wtyczek, w którego skład wchodzą vintage'owe preampy i korektory, legendarne kompresory, klasyczne i nowoczesne zestawy gitarowe i efekty studyjne, m.in. AFX2DAW, który pozwoli Ci wykorzystać to wszystko z poziomu ulubionego programu DAW. W zestawie znajdziesz również pełną wersję oprogramowania Bitwig Studio DAW! 

 

NAGRAJ SWOJE MARZENIA! 

Jak to działa? 

  1. Zamów jeden z wybranych interfejsów Synergy Core w okresie od 01.10.2021 do 30.11.2021 i odbierz DARMOWY mikrofon modelujący Edge Solo wyposażony w 18 emulacji legendarnych mikrofonów studyjnych, pakiet zawodowo brzmiących wtyczek wraz z AFX2DAW oraz pełną wersję oprogramowania Bitwig Studio DAW.
  2. Mikrofon Edge Solo zostanie wysłany do Ciebie kurierem wraz z interfejsem.
  3. Odwiedź stronę Antelope Audio, zarejestruj się i uzyskaj dostęp do 18 emulacji legendarnych mikrofonów studyjnych oraz zestawu studyjnych efektów, w których skład wchodzą vintage'owe preampy, korektory czy kompresory, świetnie brzmiące zestawy gitarowe i wiele innych. Podczas aktywacji otrzymasz również maila z licencją na Bitwig Studio DAW, która to dodatkowo umożliwi Ci również przeprowadzanie aktualizacji oprogramowania przez cały rok. Aktywacji interfejsu należy dokonać najpóźniej do 15.12.2021.

 

* Licencja jest częścią w/w oferty specjalnej i nie może zostać odsprzedana.

 

Poznaj interfejsy Synergy Core

 

Twój nowy mikrofon

  • Edge Solo- wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy z pojedynczą kapsułą, emulujący brzmienie legendarnych mikrofonów studyjnych.

Platforma Synergy Core

Wbudowany silnik umożliwiający realnie brzmiące emulacje klasycznego sprzętu studyjnego oraz legendarnych mikrofonów.

  • Bezlatencyjny monitoring podczas nagrywania z wykorzystaniem efektów
  • Możliwość dodawania kolejnych kanałów wykorzystujących efekty w programie DAW w procesie miksowania i masterowania nagrań, bez obciążania procesora komputera
  • Kontrolowanie i przywoływanie ustawień efektowych z poziomu natywnej wtyczki AFX2DAW podczas pracy z komputerem Mac wyposażonym w złącze Thunderbolt
  • Możliwość poszerzenia dostępnej biblioteki efektów Antelope o kolejne moduły (osobny zakup), która oprócz wykorzystywania emulacji klasycznych konstrukcji studyjnych (Neve, API, SSL, itd.) oferuje również modelowanie rzadziej spotykanych urządzeń budowanych w Europie (Filtek, Neumann, Studer, itd.)
  • Biblioteka efektów dająca dostęp do ponad 20 emulacji klasycznych mikrofonów studyjnych

 

Od legendarnych klasyków do rzadko spotykanych efektów studyjnych

Każdy interfejs z serii Synergy Core został wyposażony w darmowy pakiet doskonale brzmiących wtyczek programowych - w zestawie preampów znajdziemy tu precyzyjne emulacje klasycznych urządzeń studyjnych, które sprawdzą się zarówno podczas rejestracji ścieżek wokalnych, gitar oraz zestawu perkusyjnego, czy wykorzystywanego w Abbey Road przedwzmacniacza mikrofonowego RD-47, który zdefiniowął brzmienie nagrań lat 60. W sekcji korektorówkażdy z łatwością wybierze swojego faworyta - od zainspirowanego klasyczną brytyjską konstrukcją UK-69, przez lekko zmodyfikowany, tłusto brzmiący VEQ-1, będący odzworowaniem słynnej lampowej konstrukcji z lat 60, po nowatorski, prosty w obsłudze, a perfekcyjny w działaniu 5-zakresowy Parametric EQ stworzony przez projektantów Antelope. W dziale kompresorów już same nazwy mówią za siebie: Tubechild 670, Groove Hill Liverpool, czy autorski Stay-Levinwytłuszczą sygnał źródłowy w ten charakterystyczny, anologowo brzmiący sposób. Oczywiście nie zapomniano o gitarzystach - w skład każdego z pakietów wchodzi zestaw 11 wzmacniaczy gitarowych, emulujących zestawy vintage, takie jak Tweed Deluxe, Overange 120 czy Top30 po high-endowe Burnsphere oraz Modern, będący odwzorowaniem kalifornijskiego head'a z charakterystycznym grillem wykonanym z ryflowanej blachy.   

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia słuchowe, przy wszystkich vintage’owych efektach zdecydowano się na zachowanie nieliniowej charakterystyki oryginalnych konstrukcji. Jeżeli tego jeszcze mało, to do dyspozycji mamy również o wiele rzadziej emulowane, często niedostępne lub bardzo rzadko spotykane procesory studyjne, po dokładnym przeanalizowaniu których, zespół Antelope przełożył ich specyficzne analogowe własności na emulacje programowe, które teraz możesz wykorzystać jako coś unikatowego w trakcie swoich produkcji studyjnych.

 

Interfejsy z serii Synergy Core

Każdy z interfejsów wchodzących w skład serii Synergy Core pozwala wreszcie wkroczyć w ten często nieosiągalny i tajemniczy świat branży pro-audio, umożliwiając tworzenie produkcji muzycznych na profesjonalnym poziomie, nie tylko w specjalnie zaadoptowanych studyjnych pomieszczeniach, ale również w domowym studiu, sali prób czy nawet w trasie.

 

Vintage Hi-Fi

Innowacyjna technologia taktowania, jak i dedykowane algorytmy jittera, z których słynie firma Antelope, stanowią trzon każdego z interfejsów serii Synergy Core. W połaczeniu z customowymi preampami oraz charakteryzującymi się wysokimi osiągami konwerterami AD/DA, otrzymujesz klucz do charakterystycznego, nowoczesnego, choć często opartego na efektach vintage’owych brzmienia.

 

Pokładowe procesowanie

Wszystkie interfejsy działające w zaawansowanej technologii Synergy Core nie obciążają procesora komputera, ponieważ całe przetwarzanie dźwięku odbywa się dzięki zastosowanym autorskim chipom FPGA (Field Programmable Gate Array) oraz procesorom DSP, zainstalowanym w każdym z urządzeń. Umożliwia to niczym nie zakłóconą rejestrację i monitoring w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem dostępnych wtyczek i bez słyszalnej latencji. Sprawdza się to nie tylko w studiu, ale może nawet przede wszystkim na scenie!

 

Kompatybilność

Wszystkie interfejsy z serii Synergy Core oferują połączenia Thunderbolt i USB, wykorzystując przy tym specjalnie przygotowane drivery dla Mac i Windows, gwarantujące niską latencje podczas pracy z materiałem audio.

 

Ważne

Oferta ważna jest tylko w przypadku zakupu wybranego, nowego interfejsu Synergy Core u autoryzowanego sprzedawcy, w okresie od 01.10.2021 do 30.11.2021. W przypadku rezygnacji z zakupu, należy zwrócić interfejs do sklepu, a wraz z nim dostarczyć otrzymany mikrofon Edge Solo i wyrejestrować wcześniej aktywowane wtyczki.