Fraud Blocker

Konkurs MY RØDE CAST dla podcasterów

04-06-2021

Ruszyła trzecia edycja konkursu dla podcasterów My RØDE Cast. RØDE po raz kolejny zaprasza twórców podcastów do zaprezentowania jedno- lub dwuminutowego minipodcastu i zyskania szansy wygrania jednego z ponad 100 pakietów z nagrodami.

 

Konkurs trwa do 23 czerwca 2021.

Konkurs My RØDE Cast po raz pierwszy wystartował w 2019 roku i od tamtej pory szybko stał się największym na świecie konkursem dla twórców podcastów. W ciągu dwóch lat firma RØDE przeznaczyła ponad 300 tysięcy dolarów na nagrody w postaci sprzętu do podcastingu i nie tylko, które trafiły do wielu zwycięzców z całego świata.

W tegorocznej edycji konkursu My RØDE Cast pula nagród wzrosła w porównaniu do poprzedniej edycji, dając szansę na wygraną większej liczbie podcasterów. Dzięki nagrodom laureaci będą mogli tworzyć swoje podcasty na jeszcze wyższym poziomie.

Aby wziąć udział w konkursie uczestnicy muszą nagrać oryginalny podcast o długości 1-2 minuty na dowolny temat i w dowolnym stylu. To może być zwiastun nowego podcastu, skondensowana wersja istniejącego podcastu lub krótki, chwytliwy występ.

Nagranie należy przesłać do oficjalnej platformy hostingowej podcastów My RØDE Cast, a następnie przesłać link na myrodecast.com. W konkursie może wziąć udział każdy podcaster: i amator i zawodowiec.

 

Jak wziąć udział w konkursie:

Wejdź na stronę myrodecast.com i załóż konto.

  • Nagraj podcast o długości 1-2 minuty.
  • Wgraj podcast na Anchor – oficjalną platformę do podcastów konkursowych My RØDE Cast.
  • Wrzuć link z platformy na myrodecast.com.
  • Podziel się nim (pamiętaj, że istnieje nagroda publiczności za zgarnięcie największej liczby głosów od publiczności!)

 

Kliknij tutaj po szczegóły konkursu My RØDE Cast. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do godz. 10.00 rano czasu AEST, w środę 23 czerwca 2021.

Nagrody:

Na zwycięzców czeka ponad 100 pakietów nagród podcastingowych. Należą do nich:

  • nagroda główna dla najlepszego podcastu wybranego przez jury,
  • sześć nagród dla zdobywców drugiego miejsca,
  • nagroda publiczności dla podcastu z największą liczbą głosów od publiczności.


Więcej nagród, więcej szans na wygraną!

Konkurs My RØDE Cast wystartował po wprowadzeniu RØDE Connect, nowego oprogramowania do podcastingu do mikrofonu RØDE NT-USB Mini. To potężne oprogramowanie do nagrywania oznacza ogromny krok naprzód dla łatwych w użyciu rozwiązań audio, które pozwalają każdemu stworzyć profesjonalnej jakości podcast, nawet bez doświadczenia. Dołącza do wielu powszechnie uznanych produktów RØDE, które stały się celem dla światowych podcasterów, w tym RØDECaster Pro i PodMic.

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!