Ekscytująca promocja bezprzewodowych monitorów dousznych (IEM) marki MIPRO!

15-05-2023

Miło nam poinformować o ekscytującej promocji bezprzewodowych monitorów dousznych (IEM) marki MIPRO!

Zasady obowiązywania promocji

Promocja obowiązuje od 15 maja do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Jeśli nie mamy systemu na sklepie proszę pytać o dostępność w magazynie zewnętrznym. 

Promocja MI-58 SET została stworzona specjalnie z myślą o muzykach, którzy chcą przejść na profesjonalny cyfrowy system monitoringu osobistego bez kompromisów w zakresie jakości.

Informacje o systemie MI58-SET

Proszę zadbać o swój słuch tego lata! Teraz najnowocześniejszy osobisty system monitorowania MIPRO MI-58 jest dostępny w fantastycznej cenie!

Przez ograniczony czas można nabyć niezwykłe "ucho" MIPRO za mniej niż trzy tysiące złotych. MI58-SET,  to bezkonkurencyjny cyfrowy bezprzewodowy system monitoringu firmy MIPRO, jest teraz dostępny w specjalnej cenie detalicznej 2.999 zł (brutto)!

Ten genialny bezprzewodowy system MI-58 to jedyny profesjonalny cyfrowy system monitoringu na rynku w tak przystępnej cenie. Jest szeroko wykorzystywany na profesjonalnych scenach na całym świecie i otrzymał wysokie pochwały od uznanych muzyków w Polsce, w tym Artura Gadowskiego z zespołu IRA.

Zawartość pakietu

W pakiecie MI58-SET znajdą Państwo kompletny zestaw bezprzewodowy wraz z akumulatorem, ładowarką i słuchawkami.

Polecane produkty