Fraud Blocker

Dostawa - Laney, Fender, Cole Clark, Alhambra i inne szpeje

20-12-2021

Dostawa wzmacniaczy i gitar — Laney, Fender, Cole Clark, Alhambra

W związku z tym, że właśnie wjechała do nas świeżo pachnąca dostawa wzmacniaczy gitarowych firmy Laney, postanowiliśmy zrobić małe podsumowanie tego, co się u nas ostatnio pojawiło na składzie. Będzie to taki krótki, subiektywny zbiór informacji o tym, na co warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, tym bardziej że są to rzeczy ciekawe i w dzisiejszych czasach dość rzadkie. :)

 

Wzmacniacze gitarowe Laney

Firma Laney to nasz dzisiejszy bohater. Dopiero co rozpakowaliśmy małe wzmacniacze gitarowe oraz paczki. Na stanie w tej chwili są zarówno lampowe comba, jak i główka razem pasującymi do niej kolumnami. Poza tym polecamy aktywne kolumny gitarowe do cyfrowych przedwzmacniaczy gitarowych. Ilość jest bardzo ograniczona.

 

Wzmacniacz gitarowy Fender

Fender to legenda i jedna z najbardziej awangardowych marek na rynku gitarowym. To zdanie wydaje się być w połowie fałszywe, jednak gdy się bliżej przyjrzymy temu, w jaki sposób rozwija się ta firma to zauważymy, że Fender nie tworzy nowości przez pączkowanie i jest bardzo przywiązany do swoich osiągnięć, dlatego że przez lata doskonale się sprawdzają. Jeśli już na coś nowego i oryginalnego się zdobywa, to tylko dlatego, że jest to znakomite. Nie inaczej jest w tym wypadku. Polecamy zwrócić uwagę na wzmacniacz gitarowy typu combo z serii Tone Master - Deluxe Reverb Blonde. Jest to wzmacniacz cyfrowy, ale gra jak prawdziwe combo lampowe i jest przy okazji super lekkie. Mamy go na składzie i nie zawahamy się go sprzedać. ;)

 

Gitary elektroakustyczne Cole Clark

Gitary z dalekiej Australii. Wybitne instrumenty z egzotyczne go drewna, z którego przebija się żar spieczonej słońcem ziemi południowej. Cole Clark wykorzystuje unikalne projekty i koncentruje się na drewnie pozyskiwanym w sposób zrównoważony. Są to gitary wybitne i poszukiwane, szczególnie przez pasjonatów grania techniką Fingerpicking. Nie bez znaczenia jest tu fakt, że gitary wyposażone są w doskonałą elektronikę, która uznawana jest za co najmniej wzorową. 

 

Gitary klasyczne Alhambra

Mamy ich całkiem spory wybór. Alhambra to uznana na świecie marka. Są to instrumenty wykonane w Hiszpanii. Idealne na prezent świąteczny dla młodego adepta sztuki gitarowej. W zasadzie są to chyba najlepsze gitary klasyczne do szkoły. 

 

Sklep Muzyczny Kraków

To, co jest powyżej wypisane to tylko cześć naszej oferty, w skład której wchodzą gitary elektryczne, gitary basowe, gitary akustyczne oraz gitary klasyczne wielu różnych marek i producentów. Mamy na stanie także sprzęt nagłośnieniowy oraz do rejestracji. Poza tym mamy na składzie akcesoria do instrumentów, takie jak np. struny czy środki czystości. Można też na nas liczyć, jeśli chodzi o poradę. Naprawmy instrumenty, w szczególności gitary, ale także sprzęt muzyczny. Serdecznie zapraszamy do nas :)