Fraud Blocker

Blackstar HT-5R MKII ][ Lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo 1x12"

 • 2 949,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy lampowego comba gitarowego Blackstar HT-5R MKII

 • 5-watowy (redukcja do 0,5 wat), w pełni lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo firmy Blackstar
 • Układ głośników 1x 12" oraz 2 kanały przełączane footswitchem (clean i overdrive wpadający w mocny distortion)
 • Funkcja Infinite Shape Feature (ISF) pozwala wybrać między brzmieniem amerykańskim, a brytyjskim
 • Wyjście z emulacją głośnikową z opcjami 1 x 12 i 4 x 12 do nagrywania lub podłączenia bezpośrednio do PA
 • Lampa przedwzmacniacza ECC83, lampa końcówki mocy 12BH7
 • Wbudowany cyfrowy pogłos oraz pętla efektów z przełącznikiem Loop Level 
 • Interfejs audio USB do nagrywania na komputerze (Mac/PC - Windows/Linux)
 • W zestawie 2-przyciskowy przełącznik nożny FS-16 HT Series MKII
 • Wejście MP3/Line In do odtwarzania podkładów
 • Wyjście XLR D.I.

 

Ogólny opis comba gitarowego Blackstar HT-5R MKII

Przedstawiamy HT-5R MKII

W 2008 roku nasz HT-5 zdobył świat szturmem, ustanawiając precedens dla domowych i studyjnych wzmacniaczy o niskiej mocy. Teraz MkII przenosi ten ceniony projekt o krok dalej, oferując niesamowitą wydajność i nowe, zmieniające grę funkcje, od dynamicznej redukcji mocy do 0,5W i nożnego przełączania kanałów, po wyjście XLR DI i bezpośrednie nagrywanie przez USB.

Lampy niskiej mocy

Wzmacniacze lampowe brzmią najlepiej, gdy są wykręcone. Unikalne odczucia, dynamika i naturalna kompresja zaworowego stopnia mocy pracującego na gorąco jest powszechnie uważana za święty Graal gitarowego brzmienia. Problem w tym, że rozkręcanie swojego 100W wzmacniacza zaworowego do takich głośności nie jest praktyczne ani dla Ciebie, ani dla Twoich sąsiadów. Nasz HT-5R MkII z niskoenergetyczną końcówką mocy push-pull 12BH7 wytwarza charakterystykę crunch i break-up tradycyjnego 100W stopnia wyjściowego, przy głośności odpowiedniej do domowych ćwiczeń i nagrań.

Doskonały do ćwiczeń i nagrywania

Oprócz dostarczania gotowych do uchwycenia brzmień lampowych przy każdej głośności, HT-5R MkII wyposażony jest w bezpośrednie wyjście USB. Jest to najprostszy sposobu na uzyskanie lampowego brzmienia w swoich nagraniach bez potrzeby stosowania interfejsu. W zestawie znajduje się również w pełni wyspecyfikowane wyjście stereo do nagrywania przez XLR i jack z możliwością wyboru opcji symulacji kolumny 4×12 lub 1×12. A co najlepsze? Wzmacniacz ten posiada wbudowane zabezpieczenie przed obciążeniem, co oznacza, że możesz ich używać bez podłączonej obudowy do cichej praktyki i nagrywania.

Profesjonalna łączność do nagrywania

Wyjście USB zostało dodane dla najprostszego sposobu na uzyskanie zaworowego brzmienia w swoich nagraniach. Dodano również zbalansowane wyjście XLR D.I., które umożliwia podłączenie sygnału symulacji głośników (do wyboru 4x12 lub 1x12) do urządzeń zewnętrznych w celu ćwiczenia, nagrywania lub wykorzystania na żywo.

Redukcja mocy

Zainspirowany naszym opatentowanym układem dynamicznej redukcji mocy, po prostu przełącz w dół do 0,5 W po naciśnięciu przycisku bez utraty tonu. Idealny do wysterowania stopnia mocy 12BH7 przy niższych głośnościach.

Opatentowany ISF

Opatentowana kontrola ISF (Infinite Shape Feature) jest unikalna dla Blackstar Amplification i stanowi duży krok naprzód w elastyczności kształtowania brzmienia. Regulator ISF przesuwa potrójny regulator barwy pomiędzy odpowiedzią typu US z jednej strony, a odpowiedzią typu UK z drugiej. Co ważne, pomiędzy tymi dwoma skrajnościami znajduje się nieskończona ilość alternatywnych wyborów brzmieniowych, które w innym przypadku byłyby niedostępne.

Pełne brzmienie, niska głośność

Wyposażone w unikalne wzmacniacze mocy push-pull 12BH7, HT-5R MkII zostały zaprojektowane tak, aby kreować pełne brzmienie nawet przy najniższych głośnościach, pomagając stworzyć to brzmienie w Twojej głowie bez względu na otoczenie.

Pogłos o jakości studyjnej

Nasz nowy pogłos o studyjnej jakości został odniesiony do najbardziej cenionych vintage'owych i nowoczesnych reverbów, zaprojektowanych tak, aby idealnie uzupełnić brzmienie gitary.

Dwa kanały i głosy przełączane nożnie

Wzmacniacze HT-5R MkII wyposażone są w dwa nożnie przełączane kanały czyste i przesterowane. W przypadku brzmienia czystego, można wybrać pomiędzy jasnym i nieskazitelnym amerykańskim ustawieniem z solidnym i zwartym basem. Lub klasyczne brytyjskie ustawienie z luźniejszym basem i cieplejszym środkiem, wrażliwym na moc gitary i dynamikę gry. Jeśli chodzi o przesterowanie, wybierz pomiędzy klasycznym ustawieniem hot-rodded z tłumieniem wzmacniacza o średniej mocy. Albo bardziej nowoczesne ustawienie z mocnym podbiciem średnich tonów przed przesterem i luźniejszym, bardziej agresywnym brzmieniem dzięki zmniejszonemu tłumieniu wzmacniacza.

Oszałamiający wygląd

Kompaktowa obudowa posiada 3 stopniowy kąt nachylenia frontu, panel z górnym załadunkiem oraz przyjazne dla sceny pokrętła chickenhead, co nadaje HT-5R MkII olśniewający, butikowy styl.

 

Specyfikacja comba gitarowego Blackstar HT-5R MKII

Producent Blackstar
Model HT-5R MKII
Rodzaj Lampowy
Liczba kanałów 2
Całkowita moc 5W (redukacja do 0,5W)
Rozmiar głośnika 1x12"
Lampy przedwzmacniacza ECC83
Lampy mocy 12BH7
Pogłos Tak
Korekcja Low, Mid, Treble oraz ISF
Wejścia 1 x 1/4" (instrument), 1 x 1/8" (wejście liniowe)
Wyjścia 1 x 1/4" (16 omów), 2 x 1/4" (pojedyncze 8 omów, 2 x 16 omów), 1 x XLR (wyjście DI)
USB 1 x Typ B
Słuchawki 1 x 1/8" (słuchawki/emulowane wyjście)
Wejście/wyjście przełącznika nożnego 1 x 1/4" TRS (tryb głosowy)
Włącznik nożny w zestawie Tak (FS-16), 2-przyciskowy przełącznik nożny
Materiał konstrukcyjny Sklejka brzozowa
Wymiary 405 x 443 x 252 mm
Waga 12,4 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Blackstar HT-5R MKII || Lampowe combo gitarowe, Comba gitarowe, Comba gitarowe Blackstar, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Wzmacniacz lampowy, combo lampowe, BLACKSTAR, ECC83, 12BH7, HT5R MKII, HT 5R MKII,