Fraud Blocker

Blackstar HT-20R MKII ][ Lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo 1x12"

  • 3 399,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy comba gitarowego Blackstar HT-20R MKII

  • 20-watowy (redukcja do 2 wat), w pełni lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo firmy Blackstar
  • Układ głośników 1x 12" oraz 2 kanały przełączane footswitchem (clean i overdrive wpadający w mocny distortion)
  • Funkcja Infinite Shape Feature (ISF) pozwala wybrać między brzmieniem amerykańskim, a brytyjskim
  • Wyjście z emulacją głośnikową z opcjami 1 x 12 i 4 x 12 do nagrywania lub podłączenia bezpośrednio do PA
  • Wbudowany cyfrowy pogłos oraz pętla efektów z przełącznikiem Loop Level 
  • Interfejs audio USB do nagrywania na kmputerze (Mac/PC - Windows/Linux)
  • Wejście MP3/Line In do odtwarzania podkładów
  • W zestawie 2-przyciskowy przełącznik nożny

 

Ogólny opis comba

Tytułem wstępu o samym wzmacniaczu HT-20R MKII

Blackstar HT-20R MKII to doskonały lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo. Jest to całkowicie nowa konstrukcja, która przenosi osiągi na zupełnie nowy poziom. Wzmacniacz jest naszpikowany innowacyjnymi funkcjami, został zaprojektowany tak, aby zapewnić pełne i bogate brzmienie. Proste i intuicyjne elementy sterujące pozwalają na szybkie dostosowanie brzmienia. Za brzmienie wzmacniacza odpowiadają lampy EL84, można powiedzieć, że stanowią one jego serce. Jest to bardzo uniwersalny wzmacniacz. Inżynierowie Blackstar'a w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wzmacniaczy lampowych oraz świadomi potrzeb gitarzystów, zbudowali wzmacniacz, który posiada całą gamę brzmień, od czystych, butikowych brzmień, przez łagodnie przesterowanie, które można uzyskać po ściszeniu gitary, aż do mocno nasyconego przesteru. W domu lub w studiu przełącznik redukcji mocy pozwala na obniżenie mocy do 2 W bez żadnego uszczerbku dla brzmienia: idealny do wysterowania stopnia mocy EL84. Proste i intuicyjne sterowanie, w połączeniu z profesjonalnymi funkcjami, takimi jak opatentowana kontrola ISF, studyjnej jakości pogłos, pętla efektów, wyjście XLR D.I. i wyjście USB emulujące głośniki, sprawiają, że wzmacniacz doskonale sprawdza się w każdej sytuacji — w studio, na koncercie przed małą publicznością lub przed tysiącami ludzi.

Doskonały do ćwiczeń i nagrywania

Oprócz dostarczania gotowych do rejestracji brzmień lampwych HT-20R MKII wyposażony jest w bezpośrednie wyjście USB, co zapewnia najprostszy sposób na uzyskanie lampowego brzmienia w swoich nagraniach bez konieczności stosowania dodatkowego interfejsu audio/USB.

Korekcja ISF

Opatentowana korekcja ISF (Infinite Shape Feature) jest unikalna dla wzmacniaczy Blackstar i stanowi duży krok naprzód w dziedzinie elastyczności kształtowania brzmienia. Regulator ISF przesuwa reakcję trójstopniowego układu regulacji barwy dźwięku pomiędzy reakcją typu US na jednym końcu a reakcją typu UK na drugim. Co ważne, pomiędzy tymi dwoma skrajnościami znajduje się nieskończona liczba alternatywnych opcji brzmieniowych, które w przeciwnym wypadku byłyby niedostępne.

Cyfrowy pogłos o jakości studyjnej

Wzmacniacz został wyposażony nowy studyjnej jakości pogłos, który może równać się z najbardziej cenionymi i nowoczesnymi urządzeniami pogłosowymi. Jest to kolejny powód, który sprawia, że granie na nim daje tyle przyjemności. :)

Dwa kanały

Wzmacniacz posiada do wyboru dwa kanały, clean i overdrive. Na czystym kanale można wybrać pomiędzy klasycznym amerykańskim, jasnym, średnim brzmieniem z zaokrąglonym dołem. Lub klasyczne brzmienie brytyjskie — chrupiące i dynamicznie reagujące. Na przesterze można wybrać pomiędzy mocnym i wyrazistym brzmieniem typu supercrunch, albo brzmieniem o większym gainie z luźną odpowiedzią wzmacniacza mocy.

Gotowość do pracy na scenie

Podłączenie dwuprzyciskowego przełącznika nożnego zapewnia pełną kontrolę sceniczną nad kanałami i ustawieniami wzmacniacza HT-20R MkII. Pętla FX i pro XLR DI z wbudowanym symulatorem kolumn dopełniają pakiet gotowości scenicznej.

 

Specyfikacja wzmacniacza

Producent Blackstar
Model HT-20R MKII
Rodzaj Lampowy
Liczba kanałów 2
Całkowita moc 20W (redukacja do 2W)
Rozmiar głośnika 1x12"
Lampy przedwzmacniacza 2xECC83
Lampy mocy 2xEL84
Pogłos Tak
Korekcja Low, Mid, Treble oraz ISF
Wejścia 1 x 1/4" (instrument), 1 x 1/8" (wejście liniowe)
Wyjścia 1 x 1/4" (16 omów), 2 x 1/4" (pojedyncze 8 omów, 2 x 16 omów), 1 x XLR (wyjście DI)
USB 1 x Typ B
Słuchawki 1 x 1/8" (słuchawki/emulowane wyjście)
Wejście/wyjście przełącznika nożnego 1 x 1/4" TRS (tryb głosowy)
Włącznik nożny w zestawie Tak, 2-przyciskowy przełącznik nożny
Materiał konstrukcyjny Sklejka brzozowa
Wymiary 48,69 x 51,28 x 26,97 cm
Waga 18,93 kb

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Blackstar HT-20R MKII | Lampowe combo gitarowe, Gitary, wzmacniacze, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Comba gitarowe, Comba gitarowe Blackstar, Blackstar, BLACKSTAR, HT-20R MKII, HT 20R MKII, HT20R MKII