Biamp PC1000RMKIII ][ Profesjonalny odtwarzacz muzyczny CD/USB/SD

  • 1 765,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy odtwarzacza instalacyjnego Biamp PC1000RMKIII

  • Odtwarzacz z możliwością odtwarzania z płyt CD, kart SD lub pamięci USB firmy Biamp
  • Pilot zdalnego sterowania RS232 lub na podczerwień (w zestawie)
  • Koaksjalne i optyczne cyfrowe wyjście audio
  • Wyjścia audio: symetryczne XLR i RCA
  • Dwa gniazda USB i SD na panelu przednim i tylnym
  • Rozmiar Tylko 1 U

 

Ogólny opis odtwarzacza

Tytułem wstępu o odtwarzaczu

PC1000RMKIII to profesjonalny wieloformatowy odtwarzacz CD/MP3 z możliwością odtwarzania z płyt CD, kart SD lub pamięci USB. Urządzenie posiada wiele niezależnych wyjść analogowych, koncentryczne i optyczne wyjście cyfrowe oraz port RS232 do użytku w systemach sterowania mediami. Maksymalny poziom wyjściowy można zaprogramować na panelu tylnym, aby dopasować go do poziomu wyjściowego innych źródeł sygnału. Z przodu i z tyłu urządzenia znajdują się gniazda USB i SD. PC1000RMKIII może być sterowany za pomocą przycisków na panelu przednim, pilota IR (w zestawie), odbiorników IR, takich jak PIR-REC (dostępny jako opcja) lub poleceń RS232. PC1000RMKIII oferuje wyjątkowe połączenie przystępnej ceny, zaawansowanych funkcji i całkowitej niezawodności w pracy ciągłej. Dzięki temu jest to idealny partner dla wszystkich profesjonalnych projektów instalacyjnych.

Konfiguracja

Maksymalny poziom sygnału na wyjściu analogowym można ustawić z tyłu PC1000RMKIII, aby dopasować go do poziomu sygnału wyjściowego innych źródeł dźwięku, takich jak tunery i inne odtwarzacze multimedialne. Z tyłu urządzenia znajduje się przełącznik trybu pracy, umożliwiający wybór między trybem automatycznego odtwarzania a trybem Cue. Gdy PC1000RMKIII jest w trybie automatycznego odtwarzania, urządzenie rozpoczyna odtwarzanie automatycznie po włączeniu zasilania. W trybie Cue urządzenie będzie czekać na polecenie odtwarzania po włączeniu zasilania lub gdy jest w trybie zatrzymania lub pauzy. Funkcja ta umożliwia wybór utworu bez automatycznego rozpoczęcia odtwarzania.

Funkcjonalność

Gniazda USB i kart SD znajdują się zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia (aby zapobiec wyjmowaniu pamięci lub kart SD przez osoby postronne). Łączna liczba utworów jest ogromna, ponieważ można podłączyć urządzenia zawierające do 9 999 utworów. Domyślnym źródłem jest płyta CD, ale gdy nie ma płyty CD, urządzenie automatycznie wyszukuje nośniki w gniazdach SD i USB. PC1000RMKIII może być sterowany za pomocą przycisków na panelu przednim, pilota na podczerwień (w zestawie) lub komend RS232. Lista możliwych komend RS232 znajduje się w instrukcji.

 

Specyfikacja techniczna odtwarzacza

Producent Biamp
Model PC1000RMKIII
Zasilanie 230 VAC
USB 32 GB, do 9999 utworów
Obsługiwane formaty plików MP3, WMA
Wyjścia niezbalansowane 2 x RCA
Pilot na podczerwień w zestawie tak
Możliwość stosowania przy napięciu 100v tak
CD tak
Karta SD 32 GB, do 9999 utworów
Wyjścia zbalansowane 2 x XLR
Inne/cyfrowe wyjścia 1 x optyczne + 1 x współosiowe
Sterowanie RS232 tak
Odpowiednia niska impedancja tak
Montaż w stojaku 19" (483 mm szerokości) tak
Wysokość — jednostki rack (1u=44 mm) w U 1
Głębokość (łącznie z frontem) w mm 314
Głębokość (w zabudowie) w mm 303
Waga netto produktu (kg) 4.50

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Biamp PC1000RMKII | Profesjonalny odtwarzacz muzyczny CD/USB/SD, Nagłośnienie, Sprzęt instalacyjny, Odtwarzacze, BIAMP, APART, PC1000R, PC-1000R, PC 1000R, PC1000RMKII|, PC-1000RMKII|, PC 1000RMKII|

Jakie są rodzaje nagłośnienia? Czym się charakteryzują, jakie są zastosowania oraz ich wady i zalety

Jakie są rodzaje nagłośnienia? Czym się charakteryzują, jakie są zastosowania oraz ich wady i zalety

05-05-2023
Istnieje wiele sposobów klasyfikacji systemów nagłośnieniowych. Poza podziałem na systemy aktywne i pasywne oraz systemy 100V i opornościowe (oba pasywne), producenci wprowadzają swoje modyfikacje, które łączą różne rozwiązania. Głośniki aktywne i pasywne różnią się między sobą pod wieloma względami. Poniżej przedstawiamy charakterystykę każdego z tych rodzajów...