Fraud Blocker

Baton Rouge X11S/BSCE-BT ][ Gitara basowa elektro-akustyczna

  • 2 549,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy gitary basowej elektro-akustycznej Baton Rouge X11S/BSCE-BT

  • Elektro-akustyczna gitara basowa marki Baton Rouge, znanej z innowacyjności, jakości i przystępności cenowej
  • Posiada korpus typu Auditorium z litego świerku na wierzchu i mahoniu z tyłu i boków, w kolorze czarnym z satynowym wykończeniem o otwartych porach
  • Gryf wykonany z okoume z podstrunnicą z lauru, 20 progów, siodełko z kości, skala 813 mm, szerokość siodełka 43 mm
  • Wyposażona w elektronikę, w tym przetwornik Baton Rouge BR-1
  • Struny fabryczne Elixir, brak pickguarda i pokrowca

 

Ogólny opis

O firmie Baton Rouge

Baton Rouge to marka gitar, które są wybierane przez nową generację gitarzystów na całym świecie. Założona w 1999 roku w Tübingen w Niemczech, firma powstała z myślą o innowacji, jakości i przystępności cenowej. CEO firmy, Gunther Reinhardt, będąc nauczycielem, zauważył brak przystępnych cenowo gitar o dobrej jakości dla swoich uczniów. To zaobserwowane niedopasowanie doprowadziło do powstania marki Baton Rouge Guitars. Dziś jest to jedna z czołowych marek gitar akustycznych, oferująca szeroki asortyment gitar i ukuleli w ponad 40 krajach na całym świecie.

Gitara basowa elektro-akustyczna Baton Rouge X11S/BSCE-BT

Model X11S/BSCE-BT to gitara basowa elektro-akustyczna od Baton Rouge. Wykonana w Chinach, jest przeznaczona dla praworęcznych graczy. Jej korpus ma kształt auditorium, wykonany jest z litego świerku na górnym pokładzie oraz z mahoniu na tylnym i bocznych pokładach. Gitara ma czarny kolor z satynowym wykończeniem i otwartymi porami. Posiada również cutaway, co ułatwia dostęp do wyższych progów.

Szczegóły konstrukcyjne

Gryf gitary wykonany jest z okoume, a podstrunnica z lauru. Instrument posiada 6 strun i 20 progów. Siodełko wykonane jest z kości, a skala wynosi 813 mm. Szerokość siodełka to 43 mm. Gitara nie posiada pickguarda, co dodaje jej minimalistycznego wyglądu.

Elektronika i dodatki

Gitara basowa elektro-akustyczna Baton Rouge X11S/BSCE-BT jest wyposażona w elektronikę, co umożliwia podłączenie jej do wzmacniacza lub systemu PA. Posiada pickup Baton Rouge BR-1. W fabryce struny są wymieniane na struny Elixir, znane ze swojej długotrwałości i jasnego brzmienia.

Wizja Baton Rouge

Baton Rouge to marka skupiająca się na tworzeniu instrumentów dla "następnej generacji" pod względem designu, jakości, technologii i zasobów. Firma stawia na jakość — nie tylko w odniesieniu do detali konstrukcyjnych i wykończenia produktów, ale także do sposobu traktowania partnerów, współpracowników, dostawców, pracowników i klientów. Przy tym wszystkim Baton Rouge pozostaje marką ludzką i autentyczną, która inwestuje w przyszłość poprzez działania związane z odpowiedzialnością środowiskową.

 

Specyfikacja

Ogólne

Producent Baton Rouge
Model X11S/BSCE-BT
Kraj produkcji Chiny
Praworęczna / Leworęczna Praworęczna

Korpus

Płyta wierzchnia Lity świerk
Tył i boki Mahoń
Kształt korpusu Auditorium
Kolor Czarny
Cutaway Tak
Wykończenie Satynowe, otwarte pory

Gryf

Gryf Okoume
Podstrunnica Laurel
Ilość strun 6
Ilość progów 20
Siodełko Kościane
Skala 813 mm
Szerokość siodełka 43 mm

Elektronika

Elektronika Tak
Przetwornik Bator Rouge BR-1

Pozostałe

Fabryczne struny Elixir
Pickguard Brak
Opakowanie Brak

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Baton Rouge X11S/BSCE-BT | Gitara basowa elektro-akustyczna, Auditorium / Folk, Gitary akustyczne, Gitary 6-strunowe, Baton Rouge, Gitary i basy, Gitary, Gitary elektro-akustyczne, BATON ROUGE, X11S-BSCE-BT, X11S/BSCE/BT, X11S BSCE BT,