Baton Rouge VX2/C-NWO ][ Ukulele koncertowe

  • 399,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy ukulele koncertowe Baton Rouge VX2/C-NWO

  • Ukulele koncertowe niemieckiej firmy Baton Rouge
  • Korpus z białego dębu wykończony w kolorze naturalnym open-pore
  • Gryf z nato z orzechową podstrunnicą z 18 progami, siodełko to Nubone
  • Mostek zrobiony z orzechu włoskiego
  • Klucze otwarte w kolorze czarnym z czarnymi motylkami
  • Menzura długości 375 mm, szerokość siodełka 35 mm

 

Ogólny opis ukulele

Tytułem wstępu o samej marce Baton Rouge

Baton Rouge to firma zajmująca produkcja gitar akustyczny, klasycznych oraz ukulele założona w 1999 roku. Pierwsza gitara Baton Rouge została zaprojektowana i sprzedana w Tybindze w Niemczech. Dziś firma w swojej ofercie posiada 140 modeli instrumentów do wyboru. Wśród nich jest 60 modeli 60 modeli gitar akustycznych i klasyczny oraz 80 modeli ukulele, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Gitary i ukulele Baton Rouge cieszą się ogromnym uznaniem globalnej społeczności gitarzystów na całym świecie.

 

Ukulele koncertowe VX2/C-NWO

Ukulele VX2/C-NWO to ukulele firmy Baton Rouge, którego korpus został wykonany z białego dębu. Gryf to Nato, podstrunnica zaś jest wykonana z orzechu włoskiego. Ukulele jest wykończone w technologii open pore w kolorze naturalnym. Dzięki czemu drewno oddycha, a brzmienie instrumentu jest naturalne i przekonujące. Zostały zastosowane klastyczne klucze otwarte w kolorze czarnym z motylkami w kolorze czarnym. Ukulele ma menzurę 375 mm a szerokość siodełka wynosi 35 mm. Siodełko to Nubone. Jest to bardzo ładny instrument, wykonany z należytą starannością. Z pewnością każdy, kto go zdobędzie drogą kupna będzie miał wielką frajdę na nim grać :) Zapraszamy zatem na zakupy! :)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Baton Rouge VX2/C-NWO | Ukulele koncertowe, Ukulele, Rodzaje ukulele, Ukulele koncertowe, Czy elektro, Ukulele bez elektroniki, BATON ROUGE, VX2/C-NWO, VX2/CNWO, VX2/C NWO, VX2C-NWO, VX2-C-NWO, VX2C NWO, VX2-CNWO