Fraud Blocker

Baton Rouge UR21-T ][ Ukulele tenorowe

  • 449,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy ukulele tenorowe Baton Rouge UR21-T

  • Ukulele tenorowe niemieckiej firmy Baton Rouge
  • Ukulele z mahoniowym korpusem
  • Gryf nato z orzechową podstrunnicą 
  • Wykończenie naturalne satynowe (open-pore)
  • Siodełko Graph Tech Nubone
  • Klucze otwarte z czarnymi motylkami

 

Ogólny opis ukulele

Tytułem wstępu o samej marce Baton Rouge

Baton Rouge to firma zajmująca produkcja gitar akustyczny, klasycznych oraz ukulele założona w 1999 roku. Pierwsza gitara Baton Rouge została zaprojektowana i sprzedana w Tybindze w Niemczech. Dziś firma w swojej ofercie posiada 140 modeli instrumentów do wyboru. Wśród nich jest 60 modeli 60 modeli gitar akustycznych i klasyczny oraz 80 modeli ukulele, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Gitary i ukulele Baton Rouge cieszą się ogromnym uznaniem globalnej społeczności gitarzystów na całym świecie.

 

Ukulele tenorowe UR21-T

Ukulele UR21-T to ukulele firmy Baton Rouge, którego korpus  został wykonany z mahoniu. Gryf to Nato, podstrunnica jest orzechowa. Ukulele jest wykończone w technologii open pore w kolorze naturalnym. Dzięki czemu drewno oddycha a brzmienie instrumentu jest naturalne i przekonujące. Zostały zastosowane klastyczne klucze otwarte w kolorze złotym z motylkami w kolorze czarnym. Ukulele ma menzurę 430 mm a szerokość siodełka wynosi 37 mm. Ukulele bardzo podobne do UR11-T, szczególnie patrząc na specyfikacją zupełnie niemal nie widać różnicy. Kolorystycznie jednak się od siebie różnią, poza tym UR21-T ma siodełko Nubone.  Jest o bardzo wygodny instrument, wykonany z należytą starannością. Z pewnością każdy, kto go zdobędzie drogą kupna będzie miał wielką frajdę na nim grać :) Zapraszamy zatem na zakupy! :)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BATON ROUGE UR21-T | Ukulele tenorowe, Ukulele, Rodzaje ukulele, Ukulele tenorowe, Wybrane marki, Pozostałe marki, Czy elektro, Ukulele bez elektroniki, BATON ROUGE, UR21-T, UR21 T, UR21T, UR21