Fraud Blocker

Audio-Technica ATW-3212/C5171 EE1 ][ System bezprzewodowy z dwoma wymiennymi Kapsułami

  • 3 499,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy systemu bezprzewodowego Audio-Technica ATW-3212/C5171

  • Wysokiej klasy system bezprzewodowy z mikrofonem do ręki z dwoma wkładkami
  • Wkładka ATW-C710 została zaprojektowana z myślą o dokładnym i wiernym odtwarzaniu wokalu
  • Wkładka ATW-C510 została pomyślana jako idealna do konferansjerki
  • Możliwość zamontowania wkładek mikrofonowych innych producentów
  • Nadajnik łatwo synchronizuje się z odbiornikiem przez podczerwień po szybkim naciśnięciu przycisku Sync
  • Szerokie pasmo 60 MHz UHF zapewnia 2400 częstotliwości do wyboru, aby zapewnić wolną od zakłóceń transmisję dźwięku
  • Zasięg działania to 100m, co daje użytkownikom dużo miejsca do poruszania się na scenie
  • Nadajnik działa do 9 godzin na dwóch bateriach alkalicznych AA i do 9,5 godziny na dwóch akumulatorach AA NiMH

 

Ogólny opis

O serii 3000

Systemy bezprzewodowe Audio-Technica czwartej generacji z serii 3000 zapewniają moc i elastyczność do działania w zatłoczonym spektrum UHF. Systemy z serii 3000 mają zasięg roboczy 100 m i są dostępne w dwóch pasmach częstotliwości – DE2 (470–530 MHz) i EE1 (530–590 MHz) – które zapewniają wiodący w swojej klasie zakres strojenia 60 MHz, który jest ponad dwukrotnie większa niż w poprzednich modelach serii 3000.

 

Tytułem wstępu o systemie

Na system ATW-3212/C5171 EE1 składa się odbiornik w wytrzymałej, całkowicie metalowej obudowie z wymiennymi antenami, dobrze przystosowany do montażu w przenośnych skrzyniach transportowych lub instalacjach stałych. Funkcja automatycznego skanowania odbiornika przeszukuje 2400 wybieranych częstotliwości, szukając czystego, wolnego od zakłóceń kanału do transmisji audio. Seria 3000 pozwala z wyprzedzeniem ustawić czystą częstotliwość kopii zapasowej, na którą można szybko się przełączyć, naciskając przycisk wielofunkcyjny nadajnika w przypadku nieoczekiwanych zakłóceń. Ponad to, system zawiera nadajnik do ręki oraz dwie kapsuły, ATW-C710 i ATW-C510. ATW-C710 to kapsuła pojemnościowa nadająca się bardziej pod wokal, a C510 bardziej nadaje się do konferansjerki. Nadajnik zapewnia do 9,5 godziny pracy na dwóch akumulatorach AA NiMH (dostępnych osobno), z możliwością wyboru mocy wyjściowej RF 10/30 mW w celu pokonania zakłóceń w trudnych warunkach RF. Zasięg transmisji wynosi do około 100 metrów. W każdym paśmie częstotliwości może działać jednocześnie do 40 kanałów mikrofonowych.

 

Krystalicznie czysty sygnał

ATW-3212/C5171 działa w branżowym standardowym zakresie strojenia 60 MHz i oferuje ponad dwukrotnie wyższe częstotliwości niż poprzednie modele z serii 3000. Ponadto przycisk wielofunkcyjny na nadajnikach ręcznych umożliwia przełączenie na częstotliwość zapasową w przypadku wystąpienia zakłóceń. System posiada również funkcję automatycznego wyciszania szumów, która dostosowuje ustawienia wyciszania, aby zmaksymalizować zasięg, jednocześnie minimalizując potencjalne zakłócenia. Wreszcie, system jest wyposażony w dotykowy przełącznik wyciszania, który utrzymuje stan wyciszenia 'widoczny', gdy wyświetlacz nadajnika jest poza zasięgiem wzroku, zapewniając, że wiesz, kiedy mikrofon jest włączony, a kiedy jest wyciszony.

 

To co się rzuca w oczy

Nadajnik w modelu ATW-3212 zawiera ekran OLED, który zapewnia doskonały odczyt kluczowych ustawień i alertów, zapewniając dostęp do informacji i pewności podczas prezentacji lub występu. Częstotliwości można łatwo skanować i wybierać na urządzeniu podręcznym, a następnie synchronizować z nadajnikiem za pomocą funkcji synchronizacji w podczerwieni. ATW-3212 pozwala nawet ustawić częstotliwość zapasową (o tym było wyżej), którą można szybko zmienić, naciskając przycisk wielofunkcyjny nadajnika w przypadku nieoczekiwanych zakłóceń.

 

Brzmienie studyjne na scenie

ATW-3212/C5171 jest wyposażony w dwie wymienne kapsuły. Pierwsza to kardioidalna kapsuła pojemnościowa ATW-C710, a druga to ATW-C510, kardioidalna kapsuła dynamiczna. C710 to kapsuła jest dostosowana do dokładnego i wiernego odtwarzania wokalu, dlatego też zapewnia jakość studyjną na scenie. C510 to kapsuła dynamiczna, która lepiej się sprawdzi podczas prezentacji, apelu, jest zdecydowanie łatwiejsza w nagłośnieniu. Obie kapsuły mają kardioidalną charakterystykę kierunkowości, która zmniejsza przechwytywanie dźwięków z boków i z tyłu, poprawiając izolację pożądanego źródła dźwięku.

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Audio-Tehcnica ATW-3212/C5171 EE1 | System bezprzewodowy z dwoma wymiennymi kapsułami, Systemy bezprzewodowe, AUDIO-TECHNICA, ATW-C510, ATW-C710