Antelope Audio Orion 32+ ][ Gen 3 ][ Interfejs Audio 32x34 Thunderbolt & USB

  • 15 585,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu audio Antelope Audio Orion 32+

  • Modelowanie w czasie rzeczywistym efektów opartych na FPGA, odwzorowujących kultowy sprzęt studyjny

  • 64 kanały 24-bitowego strumieniowania przy 192 kHz przez Thunderbolt i 32 kanały przez USB

  • Złącze ThunderboltTM, MADI, USB, ADAT, S/PDIF, 8x DB25

  • Czyste, 64-bitowe taktowanie czwartej generacji i technologia zarządzania jitterem

  • Sterowanie sieciowe z różnych komputerów

  • Routing, miksowanie i łączenie efektów za pomocą aplikacji działających zarówno w systemie macOS, jak i Windows

 

Ogólny opis

Orion 32+ | Gen 3 to unowocześniona wersja pierwszego na świecie 32-kanałowego konwertera AD/DA, którego wszechstronność, a przede wszystkim doskonałe brzmienie podbiły serca producentów, muzyków i DJ-ów na całym świecie. Nowa wersja zapewnia jeszcze lepszą konwersję, posiada kilka nowych funkcji i przyciąga wzrok nowoczesnym panelem przednim.

 

Legendarny sprzęt w Twoim studiu

Interfejs Orion 32+ | Gen 3 daje użytkownikom swobodny dostęp do zestawu najważniejszych efektów wykorzystujących autorską technologię modelowania FPGA FX firmy Antelope Audio. Interfejs pozwala również na zakup wybranych emulacji z bogatej biblioteki firmy lub zaawansowanej wtyczki AFX2DAW, która stanowi swoisty pomost pomiędzy samymi emulacjami a ulubionym programem DAW.

 

64 kanały audio Thunderbolt

Konwerter Orion 32+ | Gen 3 gwarantuje bezproblemową łączność z dowolnym programem DAW, oferując praktycznie pozbawione opóźnień 24-bitowe strumieniowanie 64 kanałów przy częstotliwości próbkowania 192 kHz za pomocą złącza ThunderboltTM oraz 32 kanałów przy transmisji USB. Sekcja analogowych We/Wy jest obsługiwana przez 8 złączy DB25 i 2 wejścia TRS do monitorowania. Łączność cyfrowa została rozszerzona o format ADAT, a także o standard S/PDIF.

 

Elastyczność na pierwszym miejscu

Orion 32+ | Gen 3 zapewnia niesamowitą elastyczność podczas długich godzin spędzonych w studio - kodowana kolorami matryca do dowolnego routingu wejść, obsługa czterech oddzielnych mikserów i połączonych efektów oraz zerowa latencja dla łatwego monitorowania. Ale to nie wszystko - routing matrycowy, miksery i panel sterowania można znaleźć w intuicyjnej aplikacji desktopowej, która działa zarówno na platformie macOS, jak i Windows.

 

Najwyższej klasy taktowanie

Gdyby chcieć krótko opisać brzmienie produktów Antelope Audio, to jest to połączenie cyfrowej klarowności z analogowym ciepłem i muzykalnością. Takie porównania są możliwe dzięki wielokrotnie potwierdzonej dokładności taktowania, którą zapewnia 64-bitowy zegar AFC (Acoustically Focused Clocking) połączony z technologią zarządzania jitterem. Kluczowe znaczenie ma wejście 10 MHz, które umożliwia podłączenie do legendarnego zegara atomowego 10M i jego następcy, 10MX, opracowanego przez inżynierów Antelope. W połączeniu z parą wyjść Word Clock, Orion 32+ | Gen 3 jest nie tylko wielozadaniowym interfejsem lub niesamowicie brzmiącym konwerterem, ale także najwyższej jakości zegarem wzorcowym, bez którego nie może się obejść żadne profesjonalne studio.

 

Specyfikacja

Łączność ThunderboltTM, MADI, USB, ADAT, S/PDIF, 8x DB25
Próbkowanie audio 192kHz
Ilość kanałów I/O 32
Liczba wejść TRS 2
Liczba złącz DB25 8
Liczba złącz fiber optic MADI 2
Liczba złącz ADAT 4
Liczba złącz S/PDIF 2
Waga 3 Kg
Wymiary 483mm (szerokość) x 44mm (wysokość) x 220mm (głębokość)
Zakres temperatur 0 - 50 °C
Pobór mocy 20 Wat (max)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Antelope Audio Orion 32+ | Gen 3 | Interfejs Audio 32x34 Thunderbolt & USB, Interfejsy audio, MIDI, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording, ANTELOPE AUDIO