Fraud Blocker

Allen & Heath CQ12T ][ Cyfrowy mikser audio

  • 3 749,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy cyfrowego miksera audio Allen & Heath CQ12T

  • Cyfrowy mikser audio od brytyjskiej firmy Allen & Heath, znanej z innowacyjności i dążenia do doskonałości
  • 10 wejść mikrofonowych/liniowych: 5 XLR, 5 XLR/TRS combi, stereo wejście przez parę gniazd 1/4”
  • Wykorzystuje nowoczesną technologię konsol dźwiękowych, gwarantując dźwięk o jakości 96kHz na żywo
  • Oferuje zaawansowane narzędzia do miksowania, m.in. Gain Assistant i Feedback Assistant
  • Wbudowane efekty studyjnej jakości, np. reverb, delay i modulacja, dla różnych instrumentów i mikrofonów
  • Zdalne sterowanie mikserem i personalne monitorowanie dla wykonawców dzięki aplikacjom CQ MixPad i CQ4You
  • Interfejs audio USB umożliwia nagrywanie, odtwarzanie i strumieniowanie wielu ścieżek dzięki DAW

 

Ogólny opis

O firmie Allen & Heath

Allen & Heath to brytyjska firma, która od 1969 roku jest na czele pierwszej fali legendarnych producentów mikserów audio. W swoich początkach tworzyli ręcznie miksery dla największych zespołów tamtych czasów, takich jak Genesis, Pink Floyd i The Who. Obecnie, oprócz koncertowania z takimi artystami jak Lewis Capaldi, Bring Me the Horizon i Billie Eilish, z dumą mogą stwierdzić, że ich produkty są używane i cenione przez zespoły muzyczne, firmy wynajmujące sprzęt, instalatorów, domy kultu, DJ-ów, kluby, nadawców i studia na całym świecie.

Cyfrowy mikser audio Allen & Heath CQ12T

Allen & Heath CQ12T to najmniejszy i najbardziej przystępny cenowo cyfrowy mikser audio w ofercie firmy. Wykorzystuje renomowane procesory i efekty firmy Allen & Heath, dodając do nich nowe narzędzia do miksowania. Każdy kanał wejściowy w CQ może być przełączany między dwoma trybami. Szybkie kanały oferują specyficzne dla instrumentu i aplikacji przetwarzanie z możliwością dostosowania pełnego kanału za pomocą jednego pokrętła. Potrzebujesz więcej kontroli? Przełącz na pełne kanały dla zaawansowanego dostosowywania parametrów.

Przegląd funkcjonalności miksera

Mikser cyfrowy Allen & Heath CQ12T to kombinacja 10 wejść dla mikrofonów lub linii (w tym 5 kombinowanych), a także wejścia stereo. Urządzenie wyposażone jest w interfejs USB 16x16, funkcję zapisu i odtwarzania na karcie SD 16x16 oraz dodatkowe wejście stereo Bluetooth. Ekran dotykowy o przekątnej 7 cali zapewnia łatwość obsługi i intuicyjną nawigację, wspomaganą przez 3 niestandardowe przyciski SoftKeys. CQ12T charakteryzuje się bezkompromisową jakością dźwięku, inteligentnymi narzędziami przetwarzania i optymalizacji dźwięku, co sprawia, że nie musisz być doświadczonym inżynierem dźwięku, aby osiągnąć niesamowity efekt.

Asystent wzmacniania i asystent eliminacji sprzężeń

Ustawienie odpowiedniej ilości wzmacniania dla każdego kanału nie jest najbardziej ekscytującym zadaniem i szybko pochłania czas przygotowania przy wielu kanałach do obsługi. Asystent wzmacniania CQ szybko i dokładnie ustawia optymalny poziom wzmacniania dla jednego lub wielu kanałów wejściowych i nadal monitoruje poziomy podczas występu, aby zapobiec nieprzyjemnym szczytom lub niespodziankom. Asystent eliminacji sprzężeń CQ automatycznie wykrywa i eliminuje problematyczne częstotliwości za pomocą do 16 filtrów na wyjście, dzięki czemu można miksować z pewnością - i zapomnieć o sprzężeniach.

Nieskazitelna jakość dźwięku

CQ korzysta z technologii z najnowszej generacji konsol do dźwięku na żywo, aby dostarczyć jakość dźwięku wcześniej nieosiągalną na tym poziomie miksera. Nieskazitelne audio 96kHz jest połączone ze studyjnej jakości wbudowanym przetwarzaniem i zoptymalizowanym zestawem efektów FX, aby ustawić nowy standard dla tego, co jest możliwe dzięki ultra-kompaktowym mikserom cyfrowym.

Wbudowane efekty FX

CQ wprowadza nowy zestaw wysokiej jakości, łatwych w obsłudze algorytmów reverb, delay i modulacji z predefiniowanymi ustawieniami dla konkretnych instrumentów dla szybkiego ustawienia. Wybrane jednostki są wyposażone w nasze nowe narzędzie FX Assist, które automatycznie kształtuje efekty i dynamicznie reaguje na sygnał wejściowy, aby zapewnić, że miks jest wzbogacony przez FX, a nie nim pochłonięty.

Przyjazny dla użytkownika

CQ-12T oferuje wszystkie niezbędne opcje kontroli, które umożliwiają szybkie poruszanie się po interfejsie. 7-calowy ekran dotykowy i pokrętło do obracania ułatwiają konfigurację i miksowanie, a 3 niestandardowe przyciski SoftKeys zapewniają dostęp do często używanych funkcji za jednym naciśnięciem przycisku. Po podłączeniu routera lub punktu dostępu, bezpłatna aplikacja CQ MixPad umożliwia pełną kontrolę nad miksowaniem z dowolnego miejsca na terenie obiektu.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Allen&heath
Model CQ12T
Rodzaj produktu Mikser cyfrowy / Rejestrator / Interfejs USB

Parametry Wejścia/Wyjścia

Kanały 10
Wejścia - Przedwzmacniacze mikrofonowe 5 x XLR-1/4 Combo, 5 x XLR
Zasilanie fantomowe 10 kanałów
Wejścia - Linia 2 x 1/4 TRS
Wyjścia - Główne 2 x XLR
Wyjścia - Bezpośrednie 6 x 1/4 TRS
Dane I/O 1 x RJ45
Słuchawki 1 x 1/4 TRS
USB 1 x Typ B, 1 x Typ A
Łączność z komputerem USB, Ethernet
Bluetooth Wejście stereo
Pilot zdalnego sterowania 1 x 1/4

Parametry Funkcjonalne

Efekty Reverb, Delay, Modulatory
Przetwarzanie sygnału 96kHz FPGA
Funkcje Asystent eliminacji sprzężeń

Parametry Wyświetlacza i Przechowywania Danych

Ekran 7-calowy ekran dotykowy
Przechowywanie danych Slot na kartę SD

Parametry Oprogramowania

Oprogramowanie Aplikacja CQ MixPad, Aplikacja CQ4You

Parametry Fizyczne

Montaż w racku Tak
Źródło zasilania Zasilacz 12V DC

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Allen&heath CQ12T ][ Cyfrowy mikser audio, Cyfrowe miksery audio, ALLEN & HEATH, CQ12T, CQ12, CQ 12T, CQ-12T

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 06/03/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 06/03/2024

06-03-2024
Nowości w naszym sklepie muzycznym! Cieszymy się, że możemy poinformować Was o ostatnich dostawach w naszym sklepie muzycznym. Poniżej znajdziecie listę produktów, które ostatnio wpłynęły do naszego asortymentu. Prosimy jednak pamiętać, że informacje te dotyczą jedynie nowych dostaw i nie są równoznaczne z aktualną dostępnością produktów w sklepie. Aby sprawdzić...
Raport z ostatnich dostaw do Składu - 01/03/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 01/03/2024

01-03-2024
Nowości w naszym sklepie muzycznym! Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami informacjami o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pragniemy jednak zaznaczyć, że przedstawione informacje dotyczą wyłącznie bieżących dostaw i nie są równoznaczne z aktualną dostępnością produktów w sklepie. Szczegółowe informacje o dostępności znajdziecie na stronie każdego...
Raport z ostatnich dostaw do Składu - 06/02/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 06/02/2024

06-02-2024
Nowe dostawy w naszym sklepie muzycznym! Z przyjemnością informujemy o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że przedstawione informacje odnoszą się wyłącznie do bieżących dostaw i nie są równoznaczne z aktualną dostępnością produktów w sklepie. Informacje o dostępności można znaleźć na karcie każdego produktu. 2...