Fraud Blocker

Kali Audio WS-12 ][ Aktywny subwoofer studyjny

  • 3 799,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy aktywnego subwoofera studyjnego WS12 Kali Audio

  • WS-12 to aktywny subwoofer o mocy 1000 W w szczycie firmy Kali Audio
  • WS-12 posiada chwyty boczne ułatwiające przenoszenie
  • 12-calowy przetwornik i pasmo przenoszenia 23 Hz - 160 Hz 
  • Maksymalny SPL 123 dB dla mocnych i dokładnych basów 
  • Wybieralne zwrotnice w celu dostosowania wyjścia częstotliwości subwoofera 
  • Profesjonalna obudowa ze sklejki 18 mm 

 

Opis ogólny

Subwoofer Kali Audio

Subwoofer WS-12 to najmocniejszy subwoofer studyjny dostępny w tej półce cenowej. Jest przeznaczony do użytku z dowolnymi monitorami studyjnymi bliskiego lub średniego pola, a także z małymi przenośnymi systemami PA w używaniu na żywo. Jedną z kluczowych rozwiązań technicznych dla WS-12 jest to, że może on zapewniać zarządzanie basami w systemie 5.1, w którym wszystkie głośniki szerokopasmowe to Kali IN-8. WS-12 jest zasilany przez wzmacniacz mocy 1000 W połączony z 12-calowym przetwornikiem o wysokim skoku.

Moc do zabrania wszędzie

Ta duża moc sprawia, że ​​WS-12 jest fenomenalnym subwooferem na żywo. Obudowa wykonana jest ze sklejki 18 mm, a uchwyty ułatwiają przenoszenie. Zespół Kali upewnił się, że zmieści się w małych samochodach osobowych, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą, nawet gdy wzywasz się na koncert! Cała ta moc jest kontrolowana przez solidną, przyjazną dla użytkownika sekcję DSP, która umożliwia wybranie dokładnych ustawień potrzebnych dla systemu. Niezależnie od tego, czy używasz go z parą LP-6, do zarządzania basami w systemie 5.1, czy na scenie z PA, łatwo skonfigurować WS-12, aby uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz.

Subwoofer, który robi różnicę

Subwoofer studyjny Kali Audio WS-12 to idealne rozwiązanie do tworzenia mocnej, dynamicznej muzyki. Dzięki imponującej mocy szczytowej 1000 W i imponującej charakterystyce częstotliwościowej, ten aktywny subwoofer zapewnia głębię i teksturę w wielu gatunkach. Posiada również wybieralne zwrotnice, dzięki czemu użytkownicy mogą wybierać spośród różnych ustawień częstotliwości. Tylny panel zawiera intuicyjne elementy sterujące i ustawienia wstępne, pozwalające na precyzyjną regulację wzmocnienia i polaryzacji. WS-12 jest również wygodny dzięki bocznym uchwytom ułatwiającym przenoszenie i konfigurację. Dzięki monitorom  Kali Audio takim jak LP-6, LP-8 i In-8 subwoofer można szybko i łatwo zintegrować z dowolnym systemem produkcyjnym.

Funkcjonalność zmieniająca zasady gry

Dzięki studyjnemu subwooferowi Kali Audio WS-12 producenci, DJ-e i inżynierowie dźwięku mogą cieszyć się dynamicznym dźwiękiem za każdym razem. Kup dwa z tych subwooferów i połącz je ze swoimi ulubionymi monitorami KALI, aby stworzyć wciągające wrażenia. Dzięki zewnętrznemu przełącznikowi nożnemu możemy ustawić wzmocnienie lub w dowolnym momencie, dzięki czemu idealnie nadaje się do miksowania na żywo. Subwoofer jest również wyposażony w tryb LFE, dzięki czemu może pracować zarówno w trybie stereo, jak i mono. 

Wyższy poziom jakości dźwięku

Kali Audio WS-12 zapewnia wyjątkową jakość dźwięku niezależnie od wybranej konfiguracji. Ma imponujące maksimum SPL wynoszące 123 dB, zapewniając, że każdy szczegół jest słyszalny - bez względu na to, jak wybuchowe są Twoje miksy. Dzięki starannemu doborowi idealnych ustawień zwrotnicy, muzyka brzmi pełnia i mocno, zachowując jednocześnie szczegóły i czystość. Ten subwoofer ma również szeroki zakres częstotliwości, dzięki czemu idealnie nadaje się do szeregu zadań produkcyjnych. 

Najwyższa wygoda

Kali Audio WS-12 to aktywny subwoofer o mocy 1000 W i SPL max 123 dB, który pozwala nam w pełni wykorzystać nasze miksy, zapewniając nam większą dokładność podczas produkcji muzyki lub wykonywania inżynierii dźwięku na żywo. Dzięki zewnętrznym wejściom i wybieranym zwrotnicom ten subwoofer jest łatwy w użyciu, co pozwala nam dostroić i osiągnąć idealny dźwięk, którego chcemy. Jego boczne uchwyty sprawiają, że bez wysiłku możemy transportować WS-12 gdziekolwiek jesteśmy. Dodanie dodatkowej wygody do już gwiezdnego produktu.

 

Specyfikacja

Producent Kali Audio
Model WS-12
Aktywny Tak
Klasa wzmacniacza D
Ciągła moc 500 W.
Moc szczytowa 1000 W.
Rozmiar sterownika 12 cali
Pasmo przenoszenia (-10 dB) 23 Hz - 160 Hz
Odpowiedź częstotliwościowa (+/- 3 dB) 30 Hz - 160 Hz
Zwrotnica do wyboru; Patrz instrukcja obsługi
Maksymalny SPL 123dB
Niezbalansowane wejścia Stereo RCA
Zbalansowane wejścia Combi Jack stereo TRS / XLR
Zrównoważone wyjścia Stereo XLR
Inne wejścia / wyjścia Wejście nożne 1/4 cala
Obudowa sklejka 18 mm
Wymiary 48,3 x 43,2 x 16 cm
Waga 29 kg

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Aktywny subwoofer studyjny WS-12 Kali Audio, Subwoofery studyjne, Monitory,Studio i homerecording, KALI AUDIO, Monitory, subwoofer studyjny, subwoofer do studia, kali audio subwoofer, jaki subwoofer do studia, mały subwoofer, WS-12, WS 12, WS12