Fraud Blocker

Samson Auro D208A ][ Aktywna kolumna szerokopasmowa

  • 752,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny D208

  • Kompaktowa, lekka dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa ze wzmacniaczem Class D
  • 8-calowy przetwornik niskotonowy o rozszerzonym paśmie
  • Wysokotonowy 1-calowy przetwornik ciśnieniowy z otworem wyjściowym o średnicy 1 cala
  • Moc wyjściowa 200 watów
  • Wejście Mic/Line z kontrolą Volume oraz kontrolką LED Clip
  • Dodatkowe wyjście Line pozwalające na wzajemne połączenie wielu kolumn głośnikowych
  • Gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala)
  • Możliwość pracy jako monitor podłogowy

 

Ogólny opis

Testowy nagłówek

Zaprojektowana do uzyskania trzech kluczowych właściwości: mocy, mobilności oraz wyjątkowego brzmienia, aktywna dwudrożna kolumna głośnikowa Auro D208 jest kompaktową konstrukcją, która wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły i została wykonana z wyjątkową precyzją. Kompaktowa i skuteczna – ta kolumna głośnikowa oferuje 200 watów mocy klarownego i pełnopasmowego dźwięku. Idealnie nadaje się do zastosowań w instalacjach stacjonarnych, dla koncertujących muzyków, a także do użycia w większości koncertowych systemów nagłośnieniowych. Auro D208 zapewnia wszechstronne rozwiązania w zakresie nagłośnienia, które można łatwo wykorzystać w systemach PA.

 

Testowy nagłówek

Auro D208 cechuje się niewielką masą z powodu użycia wzmacniacza o konstrukcji Class D, a jednocześnie zapewnia potężne brzmienie dzięki zastosowaniu 8-calowego przetwornika niskotonowego z rozszerzonym dolnym pasmem oraz 1-calowego (25mm) wysokotonowego przetwornika ciśnieniowego. Zwarty i dobrze wyartykułowany bas oraz przyjemna i klarowna góra tworzą dobrze zbalansowane i wyraziste brzmienie, odpowiednie w każdej sytuacji, gdy zapewnienie profesjonalnej jakości audio jest koniecznością.

 

Testowy nagłówek

Dodatkową wszechstronność zastosowania zapewnia obecność wejścia Mic/Line z kontrolą poziomu sygnału oraz kontrolka LED przeciążenia. Wyjście liniowe umożliwia wzajemne połączenie wielu kolumn głośnikowych. Model Auro D208 posiada też gniazdo tyczki 35 mm (1 3/8 cala). Kolejnym walorem tej kolumny jest możliwość użycia jej jako monitora podłogowego.

 

Testowy nagłówek

Wypełniając lukę w zastosowaniu między przenośnymi a stałymi instalacjami nagłośnieniowymi, kolumna głośnikowa Auro D208 jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów związanych z nagłaśnianiem, a także wykonawców, którzy oczekują odpowiednio dużej mocy oraz prawdziwej czystości brzmienia.

 

Kompaktowe nagłośnienie

Kolumna głośnikowa Auro D208 została zaprojektowana do zapewnienia klarownego i pełnopasmowego brzmienia live w szerokim zakresie aplikacji. Nieważne, czy jesteśmy gwiazdą karaoke, wokalistą i kompozytorem, DJ-em, czy też gramy w zespole, który często występuje w małych salach koncertowych, kolumna Auro D208 gwarantuje niezwykle potężny, czysty w brzmieniu i wysoce mobilny dźwięk. Oprócz tego, możliwość pracy jako monitor podłogowy sprawia, że Auro D208 doskonale nadaje się do użycia w aplikacjach odsłuchu bliskiego i dalekiego pola.

 

Dźwięk dla prelegentów

Przejmij dowodzenie na mównicy sali konferencyjnej wraz z Auro D208. Gdy kolumnę wykorzystamy w systemie PA, będzie stanowić ona doskonałe narzędzie dla specjalistów branżowych prowadzących różnego typu prezentacje. Niezależnie od aplikacji (prezentacje, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.) kolumna Auro D208 umożliwi jasne i skuteczne przekazanie naszych idei zebranej publiczności.

 

Kształcenie z Auro

Oprócz cech odpowiadających studentom, nauczycielom i profesorom wykorzystującym tę kolumnę głośnikową w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), system Auro D208 posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Ta kolumna jest idealnym partnerem podczas dyrygowania małymi zespołami instrumentalnymi. Auro D208 pozwoli dyrygentom trzymać w tempie nawet głośno grających perkusistów. Soliści i zespoły mogą ćwiczyć z wcześniej nagranym akompaniamentem emitowanym przez system PA, w którym pracuje Auro D208. Co więcej, profesjonalne brzmienie Auro D208 sprawia, że analiza i ocena nagranej muzyki jest o wiele bardziej interaktywna i efektywna.

 

Zabawa trwa

Oprócz możliwości wykorzystania Auro D208 do stworzenia nienagannie brzmiących systemów nagłośnieniowych, aspekt łatwej mobilności sprawia, że ta kolumna może być też idealnym rozwiązaniem w niezliczonych aplikacjach związanych z rekreacją. Dla instruktorów fitnessu i innych dyscyplin, którzy pracują też w terenie, Auro D208 jest doskonałym uzupełnieniem podczas prowadzenia zajęć w małych grupach w klubach fitnessu. Auro D208 sprawdzi się też bez najmniejszych problemów w plenerze. Lokalne imprezy, zawody sportowe i innego typu wydarzenia mogą być teraz o wiele łatwiejsze w przeprowadzeniu, nie tracąc jednocześnie nic w aspekcie mobilności. Nie musimy już korzystać z megafonów. Auro D208 potrafi wzbudzić emocje kibiców, którzy będą w stanie wznieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami czy koncertem.

 

Specyfikacja

Rodzaj wzmacniacza: aktywny
moc [W]: 200
konfiguracja: 2-drożna
głośnik niskotonowy [cale]: 8
klasa wzmacniacza: D
DSP: Nie
złącza: TRS, XLR

 

Filmy i prezentacja produktów

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Samson Auro D208A | Aktywna kolumna szerokopasmowa, Kolumny szerokopasmowe aktywne i pasywne, Kolumny aktywne, pasywne i wzmacniacze, Nagłośnienie, SAMSON, D208A, D 208A, D-208A