Akai APC MINI | Kontroler do abletona live

 • 349,00 zł
 • Wez leasing
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  AKAI APC MINI
 • Producent:

Kluczowe cechy kontrolera MIDI APC Mini Akai

 • Przenośny, znakomicie wyposażony sterownik do programu Ableton Live
 • Bezproblemowa integracja 1 do 1 z programem Ableton Live
 • Sekcja padów w układzie 8x8 z trój-kolorowym podświetleniem określającym status klipów
 • 8 konfigurowalnych potencjometrów suwakowych + 1 suwak master
 • Przycisk Shift i przyciski kierunkowe (strzałki) do zmiany widoku siatki
 • Zasilanie przez USB, kontroler działa w trybie plug-and-play z komputerami Mac i PC
 • Nieduży i solidnie wykonany sterownik dla podróżujących wykonawców i twórców
 • Zestaw producencki zawiera: program Ableton Live Lite, Hybrid 3 od AIR Music Tech oraz zestaw brzmień od artystów z Toolroom Records (do pobrania)

 

Opis ogólny

Nowa seria APC

W 2009 roku Akai Professional, we współpracy z twórcami popularnego programu do tworzenia i odtwarzania muzyki - Ableton Live, zaprezentował oryginalną wersję Ableton Performance Controller - APC40. Zaawansowany kontroler zrewolucjonizował integrację sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu jest ważnym narzędziem dla użytkowników Ableton Live na całym świecie. Teraz, po pięciu latach zbierania cennych informacji od użytkowników, Akai Professional wprowadza trzy nowe modele kontrolera APC - APC40 mkII, APC mini i APC Key 25.

 

Takie małe a cieszy!

Wszechstronny, wydajny, dobrze wyposażony - jedyną "mini" częścią tego kontrolera Ableton Live są jego wymiary. To sprawia, że ​​APC Mini jest jednym z poręczniejszych uniwersalnych sterowników dla programu Ableton Live. Stworzony dla twórców w podróży jak i dla tworzących stacjonarnie mini APC ma wszystkie istotne cechy flagowego kontrolera dla Ableton Akai Pro Travel - APC40 mkII. Jednocześnie jest tak mały, że można go łatwo włożyć do plecaka. Z porywającymi kontrolerami możesz tworzyć dźwięki w Ableton praktycznie wszędzie - gdziekolwiek jesteś.

 

Kolorowe Pady

APC ma wielobarwne, miniaturowe Pady w rozmiarze 8x8. Za pomocą 64 czułych przycisków możesz tworzyć i odtwarzać loopy muzyczne. Trójkolorowe podświetlenie pokazuje aktualny jeden z trzech stanów każdego padu. Teraz wiesz, czy pad jest ładowany, czy odtwarza czy nagrywa bez konieczności wyszukiwania na ekranie komputera tej informacji podczas występów. Widokiem siatki padów 8x8 można dodatkowo manipulować używając przycisku Shift i przycisków oznaczonych strzałkami.

 

Głośniej lub ciszej

Za pomocą dziewięciu suwaków możesz miksować swoje dźwięki w nowy sposób. Przyciski Volume, Pan, Send i Device używane do przełączania funkcji przenoszonych przez suwaki. W ten sposób można zmienić głośność klipów w miksie podczas działania, zmienić ścieżkę na panoramie, dostosować poziom pogłosu lub inną akcję podczas przejścia lub użyć filtrów itp. Ponadto każdy z suwaków można przypisać, zmapować do dowolnej funkcji w programie, co daje jeszcze więcej możliwości.

 

Łatwa integracja

Domyślnie APC Mini został skonfigurowany do pracy z funkcjami Ableton Live, które umożliwiają szybkie rozpoczęcie pracy nad utworami. Po podłączeniu urządzenia do komputera kontroler sprzętowy APC od 1 do 1 z funkcjami programu Ableton Live działa - nie ma nic do skonfigurowania. Weterani APC szybko zainteresują się tym, że wszystkie mini-kontrolery APC można przypisać do innych funkcji w locie. Jeśli jesteś artystą tworzącym i żyjącym muzyką elektroniczną, podstawowym narzędziem, DJ Live, jest granie na żywo, bez względu na to, czy muzyk, który korzysta na żywo na scenie, czy w studiu szybko zorientuje się, że mini APC jest niezwykle intuicyjnym, wszechstronnym urządzeniem który natychmiast łączy się z programem.

 

Uniwersalny zasilacz i sterownik USB

APC mini, ponieważ odnosi się do zasilania kontrolera przenośnego z portu USB i działania plug and play. Dzięki temu, że APC Mini jest znacznie mniejszy niż inne sterowniki, muzycy mogą używać kontrolera w połączeniu z innymi urządzeniami: sterownikami APC, kontrolerami, efektami itp. Użytkownicy mogą jednocześnie łączyć kilka mini-APC, co zapewnia nawet większą swobodę w manipulowaniu.

 

Narzędzia dla Twórców

W zestawie APC znajduje się Ableton Live Lite, zaawansowany wirtualny syntezator oraz szereg profesjonalnych próbek i pętli - dzięki czemu możesz tworzyć dźwięki w kilka chwil po usunięciu całego pudełka. Oprogramowanie Ableton Live Lite to intuicyjne audio / MIDI, które pozwala muzykom spontanicznie komponować, nagrywać, miksować i edytować własne pełne muzyczne pomysły. Hybrid 3 od AIR Music Technology to wysokiej jakości syntezator przeznaczony dla muzyków elektronicznych, DJ-ów, projektantów dźwięku i producentów. Instrument ten może brzmieć grubo w stylu retro, ale można również wydobyć ostre, nowoczesne dźwięki i wszystkie kolory pomiędzy nimi. To nie koniec, szczególnie dla Ciebie, artysta wytwórni i albumów oprawy przygotował kolekcję modnych elektronicznych dźwięków - idealne próbki pakietów stworzone specjalnie dla Akai Professional. Twórz, komponuj i twórz profesjonalne remiksy dźwiękowe dostarczone przez jedną z najważniejszych marek muzycznych w świecie muzyki.

 

Specyfikacja

Liczba faderów 8 + 1 master
Liczba padów 64
Przyciski Shift i przyciski kierunkowe
Zasilanie z USB
Wymiary 239 × 210 × 25 mm
Waga 0.69kg

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kontroler do abletona AKAI APC MINI, kontroler DJ, Produkcja dźwięku, kontrolery, AKAI, AKAI APC MINI, AKAI APCMINI, APC MINI, APCMINI, kontroler do abletona, kontroler APC, kontroler APC MINI, kontroler APCMINI, sterownik do abletona, sterownik ableton