Fraud Blocker

ART SPLITCOM Pro ][ 1-kanałowy splitter / sumator

  • 256,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Splittera / Sumatora ART SPLITCOM Pro

  • Wysokiej jakości splitter / sumator od renomowanej firmy ART
  • Możliwość podziału sygnału mikrofonowego na wyjście bezpośrednie i izolowane
  • Funkcja kombinera umożliwiająca połączenie dwóch wejść mikrofonowych w jedno wyjście
  • Niskie zniekształcenia i szeroka odpowiedź częstotliwoowa od 20Hz do 150kHz
  • Przełącznik fazy i izolacja galwaniczna do blokowania phantom power między kanałami
  • Przełącznik Ground Lift redukujący szumy spowodowane pętlami masowymi
  • Wymiary: 47mm wysokooci, 117mm szerokooci, 89mm głębokooci; waga: 0,32 kg

 

Ogólny opis

ART - innowacje w dziedzinie audio

Firma ART od lat zajmuje się produkcją sprzętu audio, który znajduje zastosowanie zarówno w profesjonalnych studiach nagraniowych, jak i w domowych warunkach. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnością, co sprawia, że cieszą się uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników. ART skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które ułatwiają pracę z dźwiękiem, a jednocześnie zachowują jego najwyższą jakość.

SPLITCOM Pro - wszechstronność i niezawodność

SPLITCOM Pro to urządzenie, które łączy w sobie funkcje splittera i sumatora, oferując użytkownikom elastyczność w zarządzaniu sygnałami mikrofonowymi. Dzięki temu jedno urządzenie pozwala na rozdzielenie sygnału mikrofonowego na dwa niezależne kanały lub połączenie dwóch sygnałów w jeden. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdzie konieczne jest równoczesne przesyłanie sygnału do różnych urządzeń, takich jak mikser główny i mikser monitorowy lub rejestrator.

Splitter - precyzja i elastyczność

Jako splitter, SPLITCOM Pro oferuje jedno wyjście bezpośrednie oraz jedno wyjście izolowane z pojedynczego sygnału mikrofonowego. Pozwala to na wysyłanie bezpośredniego wyjścia do głównego miksera, a drugiego - izolowanego wyjścia do miksera monitorowego lub rejestratora. Co więcej, główne wyjście mikrofonowe przekazuje zasilanie phantom z głównego miksera do głównego wejścia mikrofonowego, co umożliwia korzystanie z mikrofonów pojemnościowych.

Sumator - synergia sygnałów

W trybie sumatora SPLITCOM Pro umożliwia uzyskanie jednego wyjścia z dwóch wejść mikrofonowych. Przełącznik fazy może być użyty do odwrócenia względnej fazy izolowanego wejścia mikrofonowego. Znajduje to zastosowanie przy podwójnym mikrofonowaniu instrumentów perkusyjnych, chórów czy wzmacniaczy instrumentów. Zasilanie phantom jest przekazywane przez każde wyjście do odpowiedniego wejścia, jednak blokowane jest między ścieżkami sygnałowymi MAIN i ISOLATED.

Zminimalizowane zakłócenia

SPLITCOM Pro został zaprojektowany tak, aby minimalizować zakłócenia i szumy. Wyposażony w przełącznik odłączający masę (Ground Lift), pozwala na redukcję szumów spowodowanych pętlami masowymi. Dzięki galwanicznej izolacji między kanałami zapobiega również przenoszeniu zasilania phantom między nimi. To wszystko sprawia, że SPLITCOM Pro jest niezawodnym narzędziem w każdym środowisku pracy z dźwiękiem.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka ART
Model SPLITCOM Pro
Typ produktu Splitter / Sumator

Parametry techniczne

Pasmo przenoszenia 20Hz do 150kHz +/- 0.2dB przy 0dBu
Całkowite zniekształcenie harmoniczne <0.0007% od 20Hz do 20kHz przy wejściu 0dBu
Typowe zniekształcenie źródła napędowego 150 Ω
Przesunięcie fazowe <10 stopni od 20 do 150kHz
Typowe obciążenie wyjściowe impedancji 1k Ω

Parametry fizyczne

Wymiary 4.7 cm W x 11.68 cm S x 8.89 cm G
Waga 0.34 kg

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

ART SPLITCOM Pro ][ 1-kanałowy splitter / sumator, ART PRO AUDIO, splot, podział, Pro, 1-kanałowy, splitter, sumator, sztuka, rozdzielacz